4 лютого — Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями

4 лютого — Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями

Мета цього Дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.

 

Зокрема й про те, що виникнення близько 40% ракових захворювань можна було б запобігти за допомогою таких норм здорової поведінки як обмеження паління, фізична активність, збалансована та здорова їжа, вакцинація проти вірусів, що викликають рак, уникання тривалого перебування на сонці та соляріїв.

Людям слід пам’ятати, що профілактика і рання діагностика на сьогоднішній момент найефективніший метод боротьби з онкологічними захворюваннями.

Напередодні, 3 лютого, у Національному музеї медицини України відбулася відкрита лекція для лікарів, присвячена Міжнародному дню боротьби проти раку. Захід відбувся за ініціативи Української асоціації дерматоскопії шкіри (УАДШ). Висококваліфіковані практикуючі лікарі Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець Кіра Кравець, Наталія Семенюк та Світлана Дячук поділилися своїм значним досвідом з колегами. Доповіді були присвячені діагностиці меланоми, раку шкіри та їхній профілактиці. Учасниками лекції стали 67 лікарів дерматологів, онкологів, сімейних лікарів.

 

Записатись на консультацію