4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Відкрита лекція для лікарів

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Відкрита лекція для лікарів — Фото 1

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Цей день щорічно відзначають у всьому світі, а для України в останні роки проблема стала дуже актуальною.

 

В першу чергу, проведення дня боротьби з раком важливо тим, що за допомогою засобів масової інформації саме 4 лютого кожна людина зможе не тільки дізнатися про проблему раку, а й ознайомитися з правилами профілактики і важливістю ранньої діагностики даного захворювання.

Наші експерти, на чолі із заслуженим лікарем України Ольгою Богомолець, вже протягом 10 років займаються профілактикою і ранньою діагностикою онкологічних захворювань шкіри. Десятки тисяч оглянутих людей, тисячі виявлених захворювань – це тільки частина виконаної роботи. На жаль, 2013 року злоякісні новоутворення шкіри в структурі онкологічних захворювань вийшли на перше місце (2013 року було зареєстровано 23052 нових випадків захворювання на рак шкіри та меланому).

Ми продовжуємо свою роботу, і з цією метою саме 4 лютого громадська організація «Стоп-меланома» спільно з «Інститутом дерматокосметології доктора Богомолець» і «Інститутом теледерматології доктора Богомолець» проведе відкриту лекцію для лікарів. Тема лекції – «Рак шкіри. Значення ранньої діагностики для збереження життя пацієнта. Розбір клінічних випадків». Даний захід буде організовано не тільки в рамках Всесвітнього дня боротьби з раком, але і напередодні Дня меланоми, який щорічно проводиться в Україні і багатьох країнах Європи.

Лекція буде містити теоретичний матеріал, а також буде розглянута велика кількість клінічних випадків. До того ж, захід буде актуальний не тільки для дерматологів, але і для лікарів інших спеціалізацій: хірурги, стоматологи, а також косметологи – ранню діагностику раку шкіри може попередньо проводити будь-який фахівець, який має доступ до різних ділянок тіла пацієнта. Метою лекції є дати мінімальні знання про ознаки раку шкіри всім лікарям, для кого це може бути актуально.

Лекція буде проводитися в Національному музеї медицини України (Київ, вул. Б. Хмельницького, 37, метро Університет). Дата проведення – 4 лютого, четвер, початок о 14:00. Тривалість лекції – 2 години. Автор лекції і лектор – Світлана Дячук, лікар-дерматолог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.

Для участі у лекції необхідна попередня реєстрація. Заповнити реєстраційну форму можна за ПОСИЛАННЯМ.

Записатись на консультацію