4 лютого пройшла відкрита лекція від фахівців Інституту в рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку

4 лютого пройшла відкрита лекція від фахівців Інституту в рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку — Фото 1

Громадська організація «Стоп-меланома» спільно з Інститутом дерматокосметології доктора Богомолець провела 4 лютого 2016 відкриту лекцію для лікарів на тему «Рак шкіри. Значення ранньої діагностики для збереження життя пацієнта. Розбір клінічних випадків». Лекція пройшла в рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку.

 

Дуже було приємно бачити, що обрана тема викликала великий інтерес серед лікарів. Особливістю лекції було те, що її відвідали фахівці різних спеціальностей: лікарі-дерматологи, хірурги, сімейні лікарі.

Велика частина слайдів – це реальні випадки з практики лікарів Інституту. Лікарі відзначили унікальність такої лекції, тому що матеріал, який був показаний, відбирався протягом 15 років і багато випадків захворювань мають свою історію, є нестандартними, що робить їх більш цінними для фахівців.

Лектор лікар-дерматоонколог Світлана Дячук не тільки поділилася своїм досвідом, а й відповіла на запитання аудиторії. Окрема частина лекції була присвячена психології спілкування з пацієнтами, що мають онкологічні захворювання.

Ми впевнені, що подібного роду заняття дають можливість лікарям (особливо початківцям і лікарям інших спеціалізацій) отримати той необхідний багаж знань, який дозволить вчасно розпізнати небезпечне захворювання.

Записатись на консультацію