25 березня відбулася сесія «Доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри у дітей і дорослих»

25 березня відбулася сесія «Доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри у дітей і дорослих»

25 березня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася науково-практична сесія «Доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри у дітей і дорослих» в рамках навчальної програми Медичного спеціалізованого форуму MSF 2016, яка була організована Інститутом дерматокосметології доктора Богомолець спільно з Прем'єр Експо.

 

Сесію відвідали більше 130 слухачів, серед яких були лікарі дерматологи, онкологи, педіатри, неонатологи, а також косметологи і фахівці суміжних професій, які, так чи інакше, стикаються з новоутвореннями в своїй роботі.

На сесії виступили з доповідями фахівці Інституту дерматокосметології доктора Богомолець – лікарі Олена Магоня, Світлана Дячук, Кіра Кравець, Жанна Драник, Ігор Сай, а також Національного інституту раку – Марія Кукушкіна, лабораторії CSD Health Care – Олена Кошик, Харківської медичної академії післядипломної освіти – Вікторія Савоськіна, Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова – Ольга Гіндіч, Олексій Дабіжа, Сергій Галич. Відкрила сесію і поділилася своїм професійним 25-річним досвідом з аудиторією – Ольга Богомолець, Заслужений лікар України, д.мед.н, професор.

Перша частина сесії була присвячена темам з дерматоскопії новоутворень шкіри, оцінці передзлоякісних змін шкіри, новоутворенням шкіри у дітей, меланомі та її ранній діагностиці, в т.ч. морфологічній та дистанційній діагностиці, а також сучасним методам лікування меланоми.

У другій половині сесії слухачів чекав практичний блок, на якому спікери поділилися знаннями і багаторічним досвідом з методик видалення новоутворень шкіри, а також діагностики та лікування гемангіом і судинних мальформацій.

Організатори сесії щиро висловлюють вдячність всім спікерам за цікаві та інформативні доповіді, а слухачам – за увагу та інтерес до даних тем, адже найголовніший посил, який спробували донести доповідачі конференції – це вчасно запідозрити проблему і вчасно відправити пацієнта до кваліфікованих фахівців. Так, фахівці різних напрямів і професій, маючи доступ до шкіри своїх клієнтів і пацієнтів і маючи мінімальні знання в області дерматоонкології, можуть врятувати життя тисячам людей!

Записатись на консультацію