22 лютого 2019 відбувся Другий український дерматоскопічний конгрес UDC

22 лютого 2019 відбувся Другий український дерматоскопічний конгрес UDC

22 лютого 2019 року в President Hotel в Києві відбувся Другий український дерматоскопічний конгрес Ukrainian Dermoscopy Congress. Interactive.

 

Організатори конференції – Українська асоціація дерматоскопії шкіри (УАДШ), Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Інститут теледерматології, громадська організація «СТОП меланома».

Конгрес зібрав майже 300 слухачів з різних регіонів України та інших країн.

Генеральними партнерами конгресу UDC II виступили компанії Dermlite, La Roche Posay та Roche Ukraine.

За традицією, з вітальним словом конгрес відкрила Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, народний депутат, Голова комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

Цього року конгрес пройшов в унікальному форматі Interactive, під час якого всі слухачі змогли взяти участь в живій дискусії кожного клінічного випадку. Модераторами інтерактивної частини виступили визнані експерти в дерматоскопії міжнародного рівня – Раймондс Карлс (ЛАТВІЯ) та Світлана Дячук (КИЇВ).

Серед усіх учасників на конгресі були розіграні цінні призи: 3 дерматоскопи (DermLite Carbon, ILLUCO IDS-1100, LTI-202), а також набори косметики від компанії Bioderma.

Організатори висловлюють велику подяку спікерам за доповіді високого рівня, а також слухачам за проявлений інтерес і прагнення до професійного розвитку. Дякую за численні позитивні відгуки! Ми працюємо для вас! До нових зустрічей!

Записатись на консультацію