17 травня на Хрещатику безкоштовно перевіряли родимки

17 травня на Хрещатику безкоштовно перевіряли родимки

Перевір свою родимку! – під таким гаслом 17 травня 2017 року, у Всесвітній день боротьби з меланомою, у Києві розпочалася соціально-інформаційна кампанія, що триватиме 2 місяці, ініціаторами якої виступили ОНКОпортал та громадська організація «Стоп-меланома».

 

Цього дня, з самого ранку на Хрещатику біля КМДА працювали активісти громадської організації «Стоп-меланома» та лікар-дерматоонколог Наталія Семенюк. В рамках кампанії кожен бажаючий мав змогу перевірити свої родимки безкоштовно. Станом на 14:00 оглянуто 120 людей, серед яких попередньо виявлено 3 випадки раку шкіри та 3 випадки небезпечних новоутворень, які потребують негайного видалення у спеціалізованих медичних закладах.

Також з 18 травня протягом двох місяців працюватиме пряма телефонна лінія 0 800 507 748, за якою можна дізнатися інформацію про меланому та можливості обстеження у кожному місті України.

Всього за цей день було безкоштовно оглянуто 170 людей.

Якщо у Вас немає можливості потрапити на прийом до лікаря, в рамках кампанії Ви можете надіслати фото родимки до 20 травня на електронну адресу info@rodinki.com.ua та отримати рекомендації лікаря безкоштовно.

 

 

Записатись на консультацію