А ви вже надіслали фото підозрілої родимки в рамках Дня меланоми?

А ви вже надіслали фото підозрілої родимки в рамках Дня меланоми?

15 травня 2020 – День меланоми в Україні.

Історія цього проекту бере початок 2008 року в Брюсселі, де Ольга Богомолець отримала протокол приєднання України до програми «Євромеланома», учасниками якої є вже більше 30 країн.

 

Так, 2009 року вперше в нашій країні відбувся День меланоми, в Інституті дерматології і косметології доктора Богомолець. Того дня наші лікарі прийняли 232 особи на безоплатне обстеження родимок, серед яких було виявлено 8 випадків меланоми і 10 раків шкіри.

З тих пір, День меланоми виріс до всеукраїнського масштабу. З кожним роком все більше лікарів, більше медичних закладів приєднувалися до ініціативи безкоштовних оглядів в рамках проекту заради єдиної мети – порятунку життів від найбільш злоякісної пухлини – меланоми.

Всього за 11 років (2009-2019 рр.) проведення Дня меланоми в Україні було оглянуто 472 374 особи, серед яких було виявлено 1406 випадків меланоми і 4210 випадків раку шкіри.

Цього року День меланоми проходить в режимі онлайн. Кожен українець може отримати дистанційну консультацію лікаря. Подивіться на свою родимку та порівняйте її з відповідним зображенням. Чи посміхається ваш смайлик, чи він наляканий? Якою не була б відповідь, скористайтеся нагодою, відправте фото через портал stop-melanoma.net та отримайте попередній діагноз та рекомендації лікаря безкоштовно.

 

А ви вже надіслали фото підозрілої родимки в рамках Дня меланоми?

Похожие новости

Статья
15 травня 2020 – День меланоми в Україні.Історія цього проекту бере початок 2008 року в Брюсселі,...
More Button

Записаться на консультацию