FotoFinder ATBM Master

FotoFinder ATBM Master

Передова система цифрової дерматоскопії для створення точної карти родимок на тілі пацієнта. 

Камера високої роздільної здатності підключена до комп’ютера та передає всі фотографії безпосередньо в нашу базу даних, даючи нам можливість порівняти ваші родимки з фотографіями, зробленими під час першого візиту, і негайно визначити нові родимки або зміни наявних родимок на вашому тілі. 

Технологія PolFlash XE. FotoFinder ATBM Master робить поляризовані фотографії надзвичайно високої роздільної здатності у форматі зображення RAW для найвищої якості зображення. Запатентований ксеноновий спалах PolFlash XE з комп’ютерним керуванням дозволяє створювати як крос-поляризовані медичні зображення без відблисків, так і документування естетичної процедури за допомогою студійного освітлення. Нова технологія обробки та зберігання зображень спеціально оптимізована для зображень поверхні шкіри: збільште зображення всього тіла та негайно оцініть структуру уражень шкіри.

Artificial Intelligence (AI). ATBM Master використовує унікальний штучний інтелект FotoFinder, щоб локалізувати всі виявлені ураження на фотографіях всього тіла, а також інтелектуально організувати та візуалізувати їх у мозаїчному поданні на одному екрані, відсортованому за розміром. У дермоскопії Moleanalyzer Pro допомагає у попередній оцінці меланоцитарних і немеланоцитарних уражень шкіри за допомогою одного з найпотужніших алгоритмів глибокого навчання, оцінених у клінічних випробуваннях на даний момент.

Область применения

Дане обладнання використовується не тільки для цифрового картографування тіла. Зокрема, FotoFinder ATBM Master може використовуватись при лікуванні пацієнтів з псоріазом, оскільки важливо поетапно документувати стан шкіри в процесі спостереження. Завдяки поляризованим фотографіям у високій якості, можна побачити кожне висипання дуже чітко. Також система оснащена технологією PASIscan, яка автоматично вираховує точну інформацію, яка використовується для показника серйозності захворювання і застосовується у всьому світі. До сьогоднішнього дня це робилося, в основному, «на око». 

FotoFinder ATBM Master також використовується в естетичній медицині, зокрема, щоб заміряти ступінь пігментації та покраснения. І останнім, але не менш важливим є те, що дане обладнання є провідним інструментом для діагностики стану волосся. Система допомагає лікарям при постановці діагнозу і виключає необхідність голити волосся або робити будь-які інші процедури.&

FotoFinder ATBM Master — Фото 1
FotoFinder ATBM Master — Фото 2

Записаться на консультацию