DEKA SmartXide DOT

DEKA SmartXide DOT

Лазер SmartXide DOT – це СО2-лазер (виробництва компанії DEKA, Італія) з довжиною хвилі 10600 нм, призначений для фракційного омолодження шкіри обличчя та тіла, а також для корекції стрий (розтягнень шкіри) і рубців.

Принцип роботи

Робота лазера заснована на принципі дермального оптичного термолізу (ДОТ). У процесі впливу лазерного випромінювання на шкіру відбувається утворення мікротермальних зон пошкодження одночасно з глибоким прогріванням навколишніх тканин.

SmartXide DOT є єдиним СО2-лазером, який генерує імпульсне випромінювання, використовуючи дві інноваційні технології: SmartPulse і SmartStack.

Лазерна система SmartXide DOT дає можливість регулювати для кожного пацієнта наступні параметри: потужність, час впливу, рівень SmartStack. А завдяки наявності унікального сканера HI-SKAN DOT також можна індивідуально підбирати відстань між точками ДОТ, методи сканування, форми і розмір області впливу.

Технологія SmartPulse дозволяє генерувати повністю контрольовані імпульси лазерного випромінювання. На першу частину імпульсу припадає вапоризація (випаровування) епідермісу з вивільненням великої кількості енергії. Енергія імпульсу передається у вигляді тепла глибоких шарів дерми, стимулюючи утворення нового колагену і обумовлюючи ефект негайного «стягування». При цьому пошкодження епідермісу залишається мінімальним, а період реабілітації значно скорочується.

Функція SmartStack полягає у випромінюванні ряду імпульсів в миттєвій послідовності (від 1 до 5) з попаданням в одну і ту ж точку. Ця функція була розроблена так, щоб точно контролювати глибину вапоризації шкіри і одночасно термальний ефект. Режим SmartStack допомагає скоротити час реабілітації та підвищити комфорт проведення процедури для пацієнта. Точний контроль глибини вапоризації можливий навіть коли потрібна велика глибина впливу, як при лікуванні рубців. Технологія ДОТ забезпечує ефективний гемостаз з подальшим швидким періодом реабілітації. Контролювати вплив термічного ефекту на тканини дозволяє можливість вибору передачі лазерної енергії у вигляді одного імпульсу або серії послідовних імпульсів. При використанні більше одного імпульсу знижується ризик теплового пошкодження тканин за рахунок її охолодження. Крім того, це зменшує можливість появи небажаних побічних ефектів в особливо чутливих зонах, а також у пацієнтів з темним або азіатським фототипом шкіри.

При використанні лазера SmartXide DOT у фахівця є можливість вибору параметрів лікування, яке коливається від фракційного, поверхневого та делікатного лікування (мінімальна щільність 1.7%) до поступового збільшення щільності шліфування (аж до 100%). Таким чином, лікар може підібрати відповідні параметри залежно від потреб пацієнта.

Фракційний вплив на шкіру, який виробляє лазерна система SmartXide DOT, виконує її омолодження без виснаження ресурсів. Технологія DOT також забезпечує швидку регенерацію шкіри та мінімальний реабілітаційний період.

Область применения

Лазер SmartXide DOT вважається найбільш високоефективним і безпечним для проведення процедур омолодження шкіри (розгладження зморшок, усунення в'ялості, ліфтинг), лікування всіх видів рубців та корекції стрий.

DEKA SmartXide DOT — Фото 1
DEKA SmartXide DOT — Фото 2

Записаться на консультацию