Canfield VISIA Gen7 3D

Canfield VISIA Gen7 3D

Аналізатор шкіри обличчя з функцією визначення і моделювання вікових змін стану шкіри, який використовує 3D-візуальні інструменти для проведення порівняння й аналізу результатів. 

Завдяки високоякісному аналізу з'являється можливість не лише запобігти старінню шкіри, а й покращити якість шкірного покриву, усуваючи існуючу проблему. На підставі отриманого аналізу підбирається індивідуальне лікування, яке підходить саме Вашій шкірі з огляду на всі її особливості.

Особливості та переваги Canfield VISIA Gen7 3D:

  • Візуалізація поверхні шкіри у 3D форматі під будь-яким кутом із природним відтінком шкіри, кольоровим рельєфом або відтінками сірого.
  • Вимірювання плям, зморшок, текстури, пор, ультрафіолетових та коричневих плям, червоні області та порфірини.
  • Оцінка результатів процедури нарощування вій за допомогою числових даних та графічної візуалізації.
  • Визначення типу шкіри. Автоматичне визначення типу шкіри клієнта для спрощення обробки зображень та аналізу функцій.
  • IntelliFlash. Крос-поляризоване та ультрафіолетове освітлення використовується для реєстрації та вимірювання стану поверхні шкіри.
  • Система багатоточкового позиціонування з накладенням живої візуалізації полегшує фіксацію ідеальних зображень для документування прогресу у певний проміжок часу. Модуль, що обертається, легко реєструє вид зліва, справа і спереду.
  • Технологія RBX поділяє структурні елементи шкіри за червоним та коричневим кольорами. Це створює умови для оптимального відображення концентрації пігменту при судинних недоліках, винних плямах, гіперпігментації, запальних процесах та інших станах.
  • Ультрафіолетова візуалізація дає повну картину фотоушкоджень, включаючи ультрафіолетову візуалізацію флуоресцентну для виявлення порфіринів.
  • Технологія TRUSKIN AGE визначає загальний стан шкіри пацієнта та її вік, надає рекомендації щодо вибору продуктів по догляду за шкірою та варіантів лікування.

Процес діагностики

Апарат VISIA сканує шкіру із застосуванням декількох світлових фільтрів: природне світло, поляризоване, інфрачервоне та ультрафіолетове. Потім програма аналізує отримані знімки та зіставляє їх із середніми показниками для даної статі, віку та типу шкіри.

У результаті апарат видає комплексний висновок, який містить вичерпні відомості про рельєф шкіри, кількість і стан пір, наявність пігментних і судинних утворень, глибину зморшок, бактеріальної забрудненості шкіри, що дозволяє визначити ймовірність виникнення запальних процесів.

Спираючись на ці дані, лікар запропонує оптимальний варіант допомоги залежно від завдання, яке має бути вирішено: чи стосується вона корекції вікових змін чи поліпшення стану проблемної шкіри.

Записаться на консультацию