Увага! Чергова шахрайська схема

Увага! Чергова шахрайська схема — Фото 1

Увага! Шахраї не на карантині!

Нагадуємо, що лікарі Клініки доктора Богомолець не лікують псоріаз за телефоном та не продають жодних препаратів в інтернеті!

 

Останнім часом почастішали випадки дзвінків в нашу клініку з питаннями про те, чи дійсно наші лікарі лікують псоріаз по телефону і продають "чудо-ліки" від цієї недуги.

Чергова шахрайська схема виглядає наступним чином:

На просторах інтернету люди, для кого тема псоріазу є актуальною, натрапляють на сторінку, присвячену лікуванню цього захворювання та залишають свої контактні дані. Невдовзі їм телефонують та, представившись нашими лікарями, зокрема – Коваль Оленою Михайлівною, розповідають, що зараз проходить соціальна програма лікування псоріазу ізраїльськими ліками та пропонують лікування у стаціонарі протягом 14 днів крапельницями та уколами вартістю 17000 грн. або ж віддалено вдома капсулами і таблетками, курс 28 днів за 5210 грн.

Увага! Чергова шахрайська схема

 

Наївні та зневірені люди можуть довіритися шахраям і придбати невідомі, а можливо, і небезпечні препарати заради "чудо одужання".

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що Клініка доктора Богомолець, в т.ч. наші лікарі не мають жодного відношення до будь-яких препаратів, що рекламуються в інтернеті та продаються телефоном шахраями, що видають себе за лікарів нашої клініки.

Не довіряйте підозрілим інтернет-сторінкам, ретельно перевіряйте ресурси, які ви читаєте, особливо ті, що стосуються здоров’я, а інформацію перевіряйте через офіційні канали.

Бережіть себе!

Записаться на консультацию